Nicollas Berenique – Bespoke tailoring

Za značkou Nicollas Berenique stoja dve mladé ženy Nikoleta Kosťuová a Veronika Domsitzová zo Slovenska.

Sme zakladateľkami spoločnosti a vedieme tento pánsky salón v centre Bratislavy.

Naša cesta sa začala pred niekoľkými rokmi, keď sa z nás stali kolegyne a vytvorili sme si blízky vzťah k odievaniu a osobnému stylingu pánov.

Toto nás naviedlo založiť si vlastnú módnu značku, vktorej spolupracujeme s mladým kreatívnym členom nášho tímu Patrikom Badóm.

Chceli sme ponúknuť našim klientom pocit jedinečnosti a luxusu navrátením sa do starých čias remeselnej výroby odevov a poskytovania nadštandardných služieb. Na tomto si zakladáme a preto sa riadime mottom:,, Luxury must be comfortable, otherwise it is not luxory“. ( Luxus musí byť pohodlný, inak nie je luxusný) Coco Chanel

Nicollas Berenique spolupracuje s výhradnými dodávateľmi svetových výrobcov látok ako je Taliansko, Anglicko, Škótsko a Nemecko,kde nás sprevádzajú značky napr. Ermenegildo Zegna, Caccioppoli Napoli, Fratelli Tallia Di Delfino, Scabal, Holland Sherry a mnoho dalších…

Metóda bespoke je najvyššia úroveň šitia, kde sú produkty  ako oblek, sako, nohavice, vesta, košeľa či kabát ušité na mieru podľa telesných mier klienta. Túto vysokú  úroveň kvality vieme dosiahnuť vďaka poctivej ručnej práci našich krajčírov.

Najväčší dôraz kladieme na pocity klientov a ich požiadavky. Pri tvorení každého modelu začíname výberom z najluxusnejších materiálov a dolaďujeme absolútne detaily, ako škálu farebnosti – gombíkov, podšívok, výber farby a typu písma na monogram až po poslednú nitku na danom modely.

Túto tvorbu dovŕšime procesom skúšok.

Preto z každého klienta , ktorý k nám príde spravíme gentlemana v pravom slova zmysle.